ÖVRIGT / Diverse / Kannor 14965068
nr 1496 5068
Kannor
2 st. 1700-/1800-tal. Höjd: ca 20 cm
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:09:34
500 kr
600 kr